Zapraszamy na rekolekcje wideo, codzienne medytacje, nabożeństwa i prosimy o wsparcie modlitewne - czyli Adwent w Internecie:

>> CODZIENNE MEDYTACJE

Na stronie Centrum Duchowości 'Honoratianum' codziennie przez cały Adwent ukazywać się będą medytacje. Cały cykl zatytułowany jest "Być blisko i być sobą" - Zapraszamy naszych przyjaciół, sympatyków Honoratianum oraz wszystkie osoby poszukujące autentycznej relacji z Bogiem do wspólnego przeżycia Adwentu. Codziennie na stronie internetowej www.centrumkapucyni.pl będziemy publikować medytacje do Ewangelii z dnia pisane przez braci kapucynów i naszych przyjaciół, którzy podzielą się własnym doświadczeniem relacji z Jezusem na kanwie Słowa Bożego. W tegorocznych medytacjach adwentowych podejmujemy temat bliskości z Jezusem i własnej odrębności.

STRONA CENTRUM | WPROWADZENIE DO MEDYTACJI | FACEBOOK

 

>> REKOLEKCJE WIDEO

Zapraszamy również na rekolekcje wideo, które będą ukazywać się w każdą adwentową niedzielę. Zrealizowała je grupa medialna spotkania Golgota Młodych, a głosić będzie br. Przemysław Kryspin, magister ponowicjatu kapucynów z Lublina. 

Filmik z zaproszeniem na rekolekcje: 

 

 

>> OTOCZ MODLITWĄ BEZDOMNEGO!

Akcja organizowana przez Fundację Kapucyńską:

Adwent - piękny czas - możliwość do przygotowania się do narodzenia i przyjęcia Pana Jezusa, ale też do odpowiedzi na przykazanie miłości!
Zachęcamy w tym czasie do szczególnego otoczenia myślą ciepłą i modlitwą tych, którzy tego najbardziej potrzebują.

Prezentujemy intencje Bezdomnych, którymi można się zaopiekować i zobowiązać do regularnej modlitwy (nie narzucamy formy i częstotliwości).

Za włączenie do akcji w imieniu swoim i przede wszystkich Naszych Bezdomnych - dziękujemy najserdeczniej!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU | FB FUNDACJI | STRONA WWW FUNDACJI KAPUCYŃSKIEJ 

 

>>BLOG 'ŻNIWO WIELKIE'

Zapraszamy również na bloga "Żniwo Wielkie", którego tworzą bracia kapucyni i przyjaciele:

WEJDŹ NA BLOGA | POSŁUCHAJ KONFERENCJI O ADWENCIE 

 

 

 

Sekretariat Informacji - Prowincja Warszawska